Tinkamo teptuko pasirinkimas

Facebook

Dažų tipas, kurį naudosite, priklauso nuo to, kaip bus naudojamas dažomas kambarys ir kokio tipo apdailos norite.

Sherwin-Williams teptukai ir voleliai yra įvairių dydžių, formų ir medžiagų. Aukštos kokybės įrankis gali reikšti geresnį rezultatą su mažiau pastangų. Kodėl? Nes geros kokybės teptukai ir voleliai sulaiko daugiau dažų ir tolygiau juos atiduoda, todėl sutaupysite laiko ir padėsite pasiekti norimų rezultatų. Norėdami padėti jums pasirinkti geriausius įrankius savo projektui, pažvelkite į įvairių stilių ir dydžių teptukus ir volelius, kuriuos galite įsigyti „Lisota“ parduotuvėse.

Teptukai

Tinkamo teptuko pasirinkimas priklauso nuo naudojamų dažų tipo ir dažomo paviršiaus dydžio. Naudodami skirtingo tipo teptukus skirtingose erdvės vietose, gausite daug geresnį rezultatą.

Teptukų šerių tipai

Natūralūs, pagaminti iš gyvūnų plaukų, naudojami aliejinių dažų, lakų, šelako, poliuretano ir kitų aliejinių pagrindų dažymui. Dėl natūralaus šių šepetėlių „skilimo“ (skilimo arba šerių galiukų) šerelių galiukai suskilinėja, sulaiko daugiau dažų ir užtikrina sklandų dažų išsiskyrimą bei galutinį rezultatą.
Sumaišytus nailono / poliesterio teptukus lengva valyti ir jie puikiai tinka visų tipų latekso dažams. Nailono ilgaamžiškumo ir poliesterio formos išlaikymo derinys yra aukštos kokybės teptuko ženklas, kuris taip pat užtikrina aukštos kokybės dažų paviršių. Šie patvarūs teptukai skirti daugeliui projektų. Taigi, tinkamai prižiūrint, nailono / poliesterio teptukai turėtų tarnauti daugelį metų. Lateksiniams dažams geriausiai tinka poliesterio teptukai. Šie teptukai išlaiko savo formą ir standumą bet kokiuose dažuose ir tepa dažus sklandžiai ir tolygiai.

Teptukų dydžiai

Purdy bei Woosterbrush teptukai galimi nuo 1 to 4 colių. Dydžui pasirinkimas priklauso nuo to kokio jums duoduoju metu reikia:

  • 1″2″ langams ir kitai smulkiai apdailai
  • 3″ blizgiems dažams dažant duris
  • 4″ dideliems lygiems plotams

Teptukų galų tipai

Kirsti teptukai apdailos elementams turi pasvirusius šerius, kurie sukuria gerą, tiesią liniją, skirtą lygiam kampų ir kraštų dažymui.
Lygūs teptukų šereliai yra supjaustyti kvadratu ir pirmiausia naudojami dažams tepti ant plokščių vietų.
Kampiniai teptukai turi šerelius, kurie nupjauti, kad būtų lengviau tepti dažus ant langų apdailos.

Teptukų galų tipai

Siauras pasviręs turi pasvirusius šerius, kurie sukuria gražią, tiesią liniją, tiesią liniją, skirtą lygiam kampų ir kraštų dažymui.

Kampiniai turi pasvirusius šerius ir sulaiko daugiau dažų nei siauri. Puikiai tinka lygiam kraštui prie lubų arba dažyti apdailos detales.

Lygūs tiesiais šeriais ir pirmiausia naudojami dažams tepti ant plokščių vietų.

IŠkilo klausimų?

Nedvejokite!

Jums taip pat gali būti įdomu:

Emerald

Emerald®

Emerald® mėgaukitės nuostabiomis spalvomis daugelį metų su Emerald

 

SuperPaint®

Sherwin–Williams SuperPaint®Paverskite dažymą malonumu.

 

Pirkinių krepšelis