APIE MUS

  • Savo veiklą pradėjome 2006 metais, ir, nepaisant didelės konkurencijos, sugebėjome išsilaikyti iki šių dienų. Per tuos metus įmonė pelnė daugelio vartotojų pasitikėjimą savo produktais. Pasitikėjimas augo sulig kiekvienu pabaigtu darbu. Visa tai pasiekta didžiulių mūsų darbuotojų pastangų dėka. Įmonės darbuotojų skaičius nėra didelis. Kolektyvą sudaro vos keli, tačiau be galo profesionalūs darbuotojai. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl mes stengiamės su kiekvienu elgtis taip, tarsi jis būtų vienintelis klientas mūsų įmonėje.UAB Lisota atstovauja prestižinių architektūrinių dažų Pratt & Lambert prekinį ženklą Lietuvoje. Pratt & Lambert kompanija įsteigta prieš 150 metų. Visus tuos metus buvo orientuojamasi tik į aukščiausio lygio produktus. Taip palaipsniui ji tapo viena pirmaujančių kompanijų dažų rinkoje. 1908m. Pratt & Lambert atidarė savo laboratoriją tam, kad būtų galima kurti aukščiausios kokybės produktus bei užtikrinti kokybės kontrolę. Bėgant metams, Pratt & Lambert vardas buvo siejamas su aukščiausia kokybe. 1930m ji buvo pripažinta už geriausią labiausiai tvirtos alkidinės emalės produktą. 1950m. dėmesys buvo sutelktas į besivystančius latekso (vandens pagrindu) produktus. Per šį laiką Pratt & Lambert taip pat pasižymėjo kaip spalvų lyderė dažų pramonėje. 1980m. ji pristatė Accolade dažų liniją. Accolade produktai tuoj pat gavo pripažinimą už geriausias savybes. 1999m. Pratt Lambert atšventė savo 150-tąsias metines. Šiuo metu Pratt & Lambert ® yra prestižinių dažų prekinis ženklas, garantuojantis patikimumą bei pagalbą mažmenininkams, rangovams, dizaineriams ir architektams. siekiant įgyvendinti savo tikslus.Pratt & Lambert kompanija 2010 metais gavo prestižiškiausią J.D.POWER metų apdovanojimą. Taip vartotojai pripažino Pratt & Lambert dažus pačiais geriausiais 2010 metais.
  • 2021 metais tapome Sherwin Williams dažų atstovais Lietuvoje. Sherwin Williams yra pasaulinis dažų ir dangų lyderis, turintis didžiausią platinimo tinklą pasaulyje, daugiau nei 61000 darbuotojų, veikiantis 120 pasaulio valstybių. Sherwin Williams yra vienas iš šios srities inovacijų lyderis, todėl gali pasiūlyti vienus iš geriusių dažų savo klientams.
  • 2023  metais į savo šeimą priėmėme dar vieną narį, taip tapdami šio koncerno oficialiais atstovais Lietuvoje.Didžiausią dažų gamintoją Kanadoje: Cloverdale Paint.Cloverdale paint savo patirtį dažų rinkoje skaičiuoja nuo 1933 metų. Kompanija akcentuojasi į išskirtinės gaminamų dangų kokybę ir į aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą.

Susipažinkite su keletu Lisota konsultantų

Marius

Dažų Ekspertas

+370 620 29460

Audrius

Dažų Ekspertas

+370 656 28959

BENDRAUKIME FACEBOOK PLATFORMOJE

Pirkinių krepšelis