Gaukite nemokamą konsultaciją

Suplanuokite nemokamą individualią spalvų konsultaciją su Lisota ekspertu.

Lisota virtuali spalvų konsultacija

Reikia pagalbos renkantis dažų spalvą? Išmeskite spėliones iš galvos renkantis spalvas, pasinaudoję mūsų Lisota spalvų konsultanto patarimais.

30min video skambutis

Eksperto spalvų rekomendacijos

Konkrečios patalpos spalvų parinkimas

Užsisakykite spalvų lapelius

Sherwin Williams dažai išskirtinai tik Lisota parduotuvėse

* Lisota virtualios spalvų konsultacijos šiuo metu teikiamos tik gyvenamosioms patalpoms. Norint dalyvauti spalvų konsultacijoje, asmuo turi būti 18 metų ar vyresnis(ė).
** Ne daugiau kaip penki spalvų lapeliai per konsultaciją.

Atrask tinkamą dažų spalvą ir tinkamus dažus savo projektui

Lisota spalvų konsultantai gali ne tik padėti jums rasti tobulą jūsų erdvės spalvą, bet ir rekomenduoti tinkamą produktą jūsų projektui.

Eksperto spalvų rekomendacijos

Kartais mums visiems reikia papildomos pagalbos. Todėl Lisota spalvų konsultantai yra čia, kad pateiktų asmenines spalvų rekomendacijas jūsų interjero ar išorės dažymo projektams.

Konsultacija renkantis dažus

Nesvarbu, ar dažote savo namų interjerą, išorę, baldus ar šiaip smulkmeną, Lisota spalvų konsultantai gali padėti išsirinkti jūsų namams tinkamus dažus.

Užsisakykite spalvų lapelius

Išsirinkite ir užsisakykite sau patinkančių spalvų lapelius, kad galėtumėte geriau įsivaizduoti kaip pasirinkta spalva atrodys ant jūsų sienų.

Reikalinga pagalba renkantis spalvas ?

Nesvarbu, ar tyrinėjate ir peržiūrite savo spalvų pasirinkimą programoje ColorSnap ®, ar bet kur kitur semiatės įkvėpimo, Lisota yra čia, kad padėtų jūsų kelionėje per spalvų pasaulį.

VIRTUALUS SPALVININKAS

Raskite savo tobulą spalvą! Ištirkite, suderinkite ir peržiūrėkite spalvų pasirinkimus savo kambario vaizduose. Mūsų ColorSnap įrankis tai palengvina.

SPALVOS PARSISIUNTIMUI

Jūs ieškote tinkamos spalvos? Leiskite mums padėti surasti ją, padedant SHERWIN – WILLIAMS.Nuo šiol SHERWIN – WILLIAMS spalvas galima parsisiųsti ir naudoti pagrindinėse dizaino programose.

TURITE KLAUSIMŲ? Skambinkite arba rašykite mums

Mūsų darbuotojai pasistengs padėti

© 2006 - 2023 UAB Lisota. Visos teisės saugomos.

© 2006 - 2023 UAB Lisota. Visos teisės saugomos.

Pirkinių krepšelis