Istorija už spalvos: Pokalbis su Sue Wadden

Evergreen Fog paprastas rafinuotumas suteikia reikiamą atkuriamąjį prisilietimą. Sužinokite apie įtaką, dėl kurios tai aktualu, iš Spalvų rinkodaros direktorės Sue Wadden.

Natūrali, prisitaikanti ir užtikrintai atpažystama – tai tik keletas savybių, kurias spalvų rinkodaros direktorė Sue Wadden sieja su Evergreen Fog SW 9130 (215-C4), 2022 m. Sherwin-Williams metų spalva. „Žalia yra esminis atspalvis, o ypač Evergreen Fog rezonuoja visose dizaino srityse“, – sako Wadden. „Ji turi organinį patrauklumą, įkvėptą gamtos , tai puikus pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms reikmėms. Tai taip pat perteikia optimizmą, sako ji. Spalva suteikianti jausmą , kad „Mes judame link kažko geresnio ir yra vilties. Artėjant 2022-iesiems, tokia optimistiška spalva kaip Evergreen Fog yra būtent tai, ko mums reikia.

Žvilgsnis į Evergreen Fog žinant, kad ji įkūnija gamtos idėją. Papasakokite apie gamtos įtaką.

Kai mūsų komanda ir aš pasirinkome šią spalvą, žinojome, kad COVID-19 pandemijos laikotarpis bus ilgas. O žmonės ieško maitinančių, gydančių, prasmingų spalvų su stipriomis asociacijomis su gamta. Žalia spalva yra gamtos spalva. Ir kadangi ji taip įsišaknijus natūralioje aplinkoje, ji sukuria meditacinę nuotaiką, kurioje galite atsipalaiduoti. Konkrečiai Evergreen Fog, jos patrauklumas yra toks stiprus, nes jos atspalvis yra neutralus, todėl jį galima naudoti bet kokioje aplinkoje. Ji neatrodo kaip samanota arba avokadas. Ji švelnesnė, subtilesnė ir įmantresnė – puikiai tinka beveik prie visko.

Pažintis ar nostalgijos idėja taip pat susijusi su Evergreen Fogo patrauklumu, tiesa?

Nostalgija turi didelę įtaką. Evergreen Fog neabejotinai yra vintažinio stiliaus spalva, kuri rezonuoja tūkstantmečiais. Pandemijos metu nostalgijos idėja tik sustiprėjo, nes ji suteikia giliai įsišaknijusias komforto ir galingas gydomąsias savybes, kurios ypač naudingos krizės metu. Ir Evergreen Fogas suteikia tai.

Nostalgia is a big influence. Evergreen Fog is definitely a vintage-inspired color that’s resonating with millennials, who have actually been called the “nostalgic generation” because of their yearning for an era before their lifetimes, which is often perceived as simpler. The idea of nostalgia has only been reinforced during the pandemic because it brings deep-rooted comfort and powerful healing properties that are particularly beneficial at times of crisis. And Evergreen Fog does that, too.

  • Curabitur ac faucibus mauris. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
  • Curabitur ac faucibus mauris. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
  • Curabitur ac faucibus mauris. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis