Sherwin - Williams Duration dažai išorės darbam Low Lustre

nugruntuok, nudažyk ir apsaugok su Sherwin-williams duration iširės darbam

Norėdami sukurti subtilų stiliaus pojūtį, kuris puikiai atrodytų ant įvairių išorinių paviršių, rinkitės Sherwin – Williams Duration Low Lustre blizgesį. Šis blizgesys suteiks jūsų namų dailylentėms, apdailai ir tvoroms aksomą primenančę apdailą, kuri taip pat puikiai atrodys ant durų, sienų ir mūro.

Sherwin – Williams Duration išorės darbams –  Premium kokybės, išorės darbams skirti Duration dažai pagaminti pagal  PermaLast® technologiją ir papildomai prisotinti kopolimerais, tam, kad dažų apsauga taptų dar labiau ilgaamžiškesnė. Duration yra savigruntuojantys dažai ir atsparūs pelėsiui. Perdažant pakanka tik vieno sluoksnio taigi išorės darbai tampa atliekami dar greičiau.

 
 
 

savybės ir privalumai

Kai kuriems paviršiams gali prireikti grunto sluoksnio. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite galinę etiketę.

Paviršius

Low Lustre blizgesys sukuria aksomą primenančią apdailą, kuri yra patvari ir atspari nešvarumams. Blizgesys taip pat atsparus drėgmei, blukimui ir dėmėms.

Geriausia naudoti ant

Visi vertikalųs išorės paviršiai

Dengiamumas

23-30 m2 iš galono

KODĖL RINKTIS SHERWIN -WILLIAMS išorei skirtus DAŽUS ?

Nes gausite viską: universalūs dažai ir gruntas vienoje dangoje, kuri užtikrina puikų patvarumą ir atsparumą dėmėms bei pelėsiui. Dar niekada nebuvo taip paprasta atnaujinti ir apsaugoti savo namus.

Kai kuriems paviršiams gali prireikti grunto sluoksnio. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite galinę etiketę.

ilgaamžiškumas

PermaLast®technologija bei dažą prisotinę kopolimerai, suteikia Duration dažui papildomą atsparumą ir ilgaamžiškumą, ko kiti dažai neturi.

atsparumas purvui ir dėmėms

Sukurta taip, kad dažo apsauginis sluoksnis būtų atsparus nešvarumams ir vandeniui, neleidžiant dėmėms nusėsti ant dažų plėvelės.

dažymas esant žemai temperatūrai

Tvirta dažų plėvelė apsaugo  ne tik nuo visų atmosferos poveikių, tačiau gali gali būti naudojama šaltame klimate prie 2°C

GALIMI BLIZGESIAI

Duration išorės darbam flat

Duration išorės darbam low lustre

Gruntai

SW Extreme Block gruntas vandens pagrindu

SW Extreme Block gruntas aliejaus pagrindu

Duration išorės darbam Low Lustre

Sherwin – Williams Duration – Duration Premium kokybės išorės darbams skirti dažai pagaminti pagal  PermaLast® technologiją ir papildomai prisotinti kopolimerais, tam, kad dažų apsauga taptų dar labiau ilgaamžiškesnė. Duration yra savigruntuojantys dažai ir atsparūs pelėsiui. Perdažant pakanka tik vieno sluoksnio taigi išorės darbai tampa atliekami dar greičiau.

27,25 109,00 

Produkto kodas: K30 Kategorija:

Jums taip pat gali patikti…

1h 10°C+ galima liestis
4h galima perdažyti

23 - 30 m2
Išeiga iš galono

Muilas ir vanduo
Valymas

Laikymo salygos
Saugoto nuo sušalimo

kur naudoti

Tinkamai paruošti ir nuvalyti anksčiau dažyti arba nauji išoriniai paviršiai. Idealiai tinka medienai, vinilui, aliuminiui, pluoštinio cemento dailylentėms, metalams, plytoms, mūrui, tinkui, plienui ir tvoroms.

Paviršiaus paruošimas

 • Pašalinkite visus paviršiaus nešvarumus nuplaudami atitinkamu valikliu, gerai nuplaukite ir leiskite išdžiūti. Atsilupę arba trupantys dažai turi būti nugramdyti ir nušlifuoti iki tvirto paviršiaus. Blizgus paviršius turi būti pašiauštas. Vandens, dūmų, rašalo, pieštuko, riebalų ir kt. dėmes reikia nugruntuoti atitinkamu Sherwin – Williams Extreme Block gruntu. Atmestinai paruoštas paviršiaus paruošimas nenuvalius senos dangos, gali pakenkti eksploatavimo trukmei.
 • Aliuminis ir cinkuotas plienas: Nuplaukite, kad pašalintumėte alyvą, riebalus ar kitus paviršius užteršimus. Visa korozija turi būti pašalinta švitriniu popieriumi, vieliniu šepečiu ar kitu šlifavimo būdu
 • Cemento sudėties dailylentės: Pašalinkite visus nešvarumus, dulkes, riebalus, alyvą, laisvas daleles ir atsilupusias arba su defektais dangas. Leiskite paviršiui gerai išdžiūti. Jei paviršius naujas, patikrinkite pH, jei pH yra didesnis nei 9, gruntuoti betono ir mūro gruntu. Po slėginio plovimo, anksčiau dažytas mūras gali būti miltelių pavidalo paviršius, kuris turėtų būti surištas giluminiu gruntu.
 • Sandarinimas: Tarpai tarp langų, durų, apdailos ir kitas esančias angas galima užpildyti sandarikliu. Po paviršiaus gruntavimo užtepkite atitinkamą sandariklį. Leisti tinkamai išdžiūti sandarikliui prieš dengiant dažus.
 • Betonas, mūras, cementas, blokai: Visi nauji paviršiai turi būti subrendę pagal tiekėjo rekomendaciją – paprastai apie 30 dienų. Šiurkščius paviršius reikia užpildyti, kad būtų lygus paviršius. Jei dažymas negali laukti 30 dienų, leiskite paviršiui sukietėti 7 dienas ir gruntuokite paviršius su specealiu betono ir mūro gruntu. Įtrūkimai, tuštumos ir kitos skylės turi būti užtaisytos su elastomeriniu glaistu arba sandarikliu. Betono mūro elementai – paviršius turi būti kruopščiai nuvalyti ir išdžiūvę. Oro, medžiago ir paviršius temperatūrą prieš tai turi būti bent (10°C). 
 • Kompozicijos lenta-kietoji plokštė: Dėl galimo sakų tekėjimo ant pagrindo užtepkite 1 sluoksnį Exterior Oil-Based Medienos gruntą ir tik tada  dažų sluoksnis.
 • Tinkas: Pašalinkite bet kokį palaidą tinką, purvą ar nešvarumus. Leiskite naujam tinkui sukietėti mažiausiai 30 dienų prieš dažymą. Jei dažymas negali laukti 30 dienų, leiskite paviršiui išdžiūti 7 dienas ir gruntuokite specealiu betono ir mūro gruntu. Remontuoti įtrūkimus, tuštumas ir kitas skyles su elastomeriniu glaistu arba sandariklis.
 • Pelėsis: Prieš bandant pašalinti pelėsį, visada rekomenduojama išbandyti bet kokį valiklį ant nedidelio, nepastebimoje vietoje ploto prieš naudojimą. Baliklis ir balinamieji valikliai gali pažeisti arba pakeisti esamos dažų plėvelės spalvą . Pelėsius galima pašalinti prieš dažant plovimu naudojant santykį 1 dalis skysto baliklio tirpalo ir 3 dalys vandens. Užtepkite tirpalą ir nušveiskite plėsiu apaugusius plotus. Leiskite tirpalui išlikti paviršiuje 10 minučių. Tuomet kruopščiai nuplaukite su vandeniu ir leiskite paviršiui išdžiūti prieš dažymą. Dėvėkite apsauginius akinius, vandeniui atsparias pirštines ir apsauginiai drabužiai. Greitai nuplaukite mišinį, kuris liečiasi su oda. Nepilkite ploviklių ar amoniako į baliklio vandens tirpalą.

Gruntavimas

 • Išgauti maksimalų rezultatą naudokite Sherwin – Williams  gruntus.
 • Dėmių blokavimui arba ant aliejinių ar blizgių paviršių naudokite Sherwin – Williams Extreme Block gruntą. 
 • Norėdami optimaliai išgauti spalvą, turėti geresnį dengiamumą ir sumažinti dažomų sluoksnių kiekį uždažant tamses spalvas, naudokite tonuotą Sherwin – Williams gruntą.
 • Gruntuokite visus metalų paviršius.

Dažymas

 • Įsitikinkite, kad produktas yra visiškai sumaišytas
  (mechaniškai arba rankiniu būdu) prieš naudojimą.
  .
 • Rekomenduojama dengti dviem sluoksniais. 
 • Naudokite kokybiškus įrankius. 
 • Kai oro temperatūra yra 2°C, substratai gali būti šaltesni; prieš dažydami patikrinkite, ar  oro, paviršiaus ir medžiagos temperatūrą yra aukštesnė nei 2°C . Venkite dažymo, jei numatomas lietus arba sniegas 2-3 valandų bėgyje. Nedažykite jei oro ar paviršiaus temperatūra žemesnė nei 2°C  arba kai oras ar paviršius temperatūra gali nukristi žemiau 2°C per 48 valandas.
  Skiesti nereikia.
 • Retais atvejais tam tikroms spalvoms gali prireikti papildomų sluoksnių, kad būtų visiškai padengtas paviršius.
 • Tamsesnėms spalvoms gali prireikti papildomo džiūvimo laiko tarp sluoksnių.
 • Vėsesnė temperatūra arba didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką.
 • Teptukas: Naudokite nailono-poliesterio teptuką.
 • Volelis: Naudokite aukštos kokybės 3/8–3/4 colio „plauko“ sintetinį Purdy volelį.
 • Įsitikinkite, kad produktas yra visiškai sumaišytas (mechaniškai arba rankiniu būdu) prieš naudojimą. Kruopščiai laikykitės rekomenduojamo paviršiaus paruošimo. Dauguma dangos gedimų atsiranda dėl netinkamo paviršiaus paruošimo arba padengimo. Kruopštus paviršiaus paruošimas padės užtikrinti ilgalaikę apsaugą su Sherwin- Williams Duration danga. Perdažydami užtepkite vieną Duration sluoksnį ; ant naujų paviršių tepkite dviem sluoksniais, leidžiant išdžiūti 4 valandas ir tuomet tepti antrą sluoksnį. Nedažykite tiesioginėje saulėje. Taikyti esant temperatūrai virš 2°C. Naudojimo metu esant temperatūrai virš 26°C, džiūvimo trukmė stipriai sutrumpėja. Dažykite iš sausos vietos į gretimą šlapios dangos plotas.  Po 1 valandos galima prisiliesti ir yra paruoštas tarnavimui per naktį. Ant didelių metalinių plotų oro, paviršiaus ir medžiagos temperatūra turi būti 10°C ar aukštesnė.
 • Nenaudoti dažant grindis.

Jūsų įvertinimai

2024-05-08

Nepigus, bet tikrai labai geras produktas . Rezultatas gavosi toks kokio ir tikėjomės . Rekomenduoju .

Ruslanas
2024-04-10

Esu patenkintas spalvomis ir taip kaip atrodo paviršius ! Ačiū, kad esate .

Mantas
2024-01-19

Maloniai nustebino.Lengvai dažosi, gražiai susilieja.

Laimis
2023-11-10

Gerai liejasi , gražiai nusidažo .

Vytas
2023-08-09

Puikus produktas !

Laurynas
Duration išorės darbam Flat
Duration išorės darbam Low Lustre
WeatherOne®Akrilinis Steinas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

dažniausiai perkami kartu

SW Extreme Block gruntas vandens pagrindu

SW Extreme Block gruntas aliejaus pagrindu

Play Video

kaip atnaujinti terasą

Play Video

Apie Duration dažą skirtą išorės darbams

kaip dažyti duris

Pirkinių krepšelis