Cloverdale SharkSkin®100% Akrilo uretano medienos dažas

SharkSkin – aukščiausios kokybės terasų, tvorų ir dailylenčių apsauga !

SharkSkin dažas, sukurtas ekstremalioms oro sąlygoms ,dažas užtikrina puikų sukibimą, ilgaamžiškumą ir atsparumą įtrūkimams, lupimuisi ar pūslių susidarymui.

Gaminant produktą įkvėpimo semtasi iš ryklio odos struktūros, to pasekoje gavosi tvirta apsauga ir itin lygus paviršius, kad efektyviai nuo paviršiaus nuslystų vanduo, SharkSkin terasų ir dailylenčių dažas sukurtas naudojant naujausią pramonės hibridinę vandens pagrindo technologiją – akrilo ir uretano dervų kryžminį susiejimą su sėmenų aliejumi taip užtikrinant dar neregėtą apsaugą nuo oro sąlygų ir papildomai suteikiant atsparumą įbrėžimams ir pažeidimams nuo trinties vaikštant.

Sukurtas taip, kad atlaikytų ekstremalias oro sąlygas su antimikrobiniais inhibitoriais ir mažiau lakiųjų tirpiklių, lyginant su įprastais medienos dažais, SharkSkin užtikrina puikų sukibimą, ilgaamžiškumą ir spalvos išlaikymą prie naujų ar anksčiau dažytų paviršių ir apsaugo nuo pelėsių, miltligės ir dumblių augimo ant dažo paviršiaus. Taip užtikrinama, kad paviršiai atrodytų puikiai daugelį metų ir pailgėtų laikas tarp perdažymų!
 
SharkSkin dažas dažant išsilieja iki sklandaus, vienodo, lygaus paviršiaus, kuris užmaskuoja netobulumus ir nepageidaujamus grūdėtumus/spalvos pokyčius. Vandenį atstumianti plėvelė sukuria barjerą nuo vėjo pučiamo lietaus ir išlieka elastinga, kai keičiasi sezoninė temperatūra. Produktas gali būti tonuojamas beveik bet kokia išorės spalva ir nuo jo paviršiaus lengvai nuplaunamas vandeniu purvas – namų savininkai ir profesionalai gali būti tikri, kad „SharkSkin“ dažytos terasos / dailylentės atlaikys daugelį metų pėsčiųjų srautą ir oro sąlygas.
 
 
 
 

savybės ir privalumai

* Naujiems kedro paviršiams rekomenduojama naudoti dėmes blokuojantį gruntą, ypač naudojant šviesesnias spalvas.

KODĖL RINKTIS Cloverdale SharkSkin terasų / dailylenčių dažą​ ?

Nes kuriant šį dažą buvo sukurtas naudojant naujausią pramonės hibridinę vandens pagrindo technologiją.

UV Apsauga

WeatherOne® 100% akrilas sukurtas taip, kad apsaugotų medieną nuo išdžiūvimo ir įtrūkimų esant tiesioginiams saulės spinduliams, todėl jūsų fasadas vasarą po vasaros atrodys puikiai .

Apsauga nuo visų oro salygų

WeatherOne® 100% akrilas  atlaiko sniegą, lietų ir ledą. Apsauga nuo žemos temperatūros kartu su pažangia patvaria danga užtikrina , kad apsauga atlaikys bet kokias oro salygas.

 

Slepia medienos trūkumus

WeatherOne® 100% akrilas sukuria vientisos spalvos plėvelę, kuri paslepia medienos trūkumus ir nedidelius netobulumus, kad pagražintų jūsų lauko erdvę.

Naudokite tinkamus įrankius

Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant rekomenduojamus įrankius.

 • Siekiant geriausių rezultatų, dideliems plotams rekomenduojama naudoti kokybiškus sintetinius 10mm-20mm plauko volelius.
 • Vietoms, kurioms reikalingas didesnis tikslumas, naudokite sintetinių šerių teptukus.
 • Galima naudoti aukštos kokybės purkštuvą su kintamu antgaliu arba beoriu purkštuvą su 1800-2000 slėgis, .013” – .015” colio antgaliu.

Paviršiaus paruošimas

VISI PAVIRŠIAI

Paviršiaus paruošimas yra labai svarbus etapas. Visi paviršiai turi būti lygūs, švarūs, sausi, be pelėsio, riebalų, muilo plėvelės, šlifavimo dulkių ar kitų teršalų. Nuo anksčiau dažytų paviršių pašalinkite visas atsipalaidavusias arba atsilupusias medžiagas. Nuplaukite visus paviršius  tirpalu (be fosfatų) TSP galone šilto vandens. Kruopščiai nuplaukite, leiskite išdžiūti ir tada sušveiskite paviršių 80-120 grūdėtumo švitriniu  popieriumi. Pašalinkite visas šlifavimo dulkes. Netepkite žemesnėje nei 10°C (50°F) temperatūroje.

ĮSPĖJIMAS! Jei valysite, šlifuosite ar pašalinsite senus švino dažus nuo bet kokio paviršiaus, galite išsiskirti švino dulkių. TIESIOGINIS KONTAKTAS SU ŠVINO DULKĖMIS GALI SUKELTI SUNKIAS LIGAS, TOKIAS KAIP SMEGENŲ PAŽEIDIMAI , YPAČ VAIKAMS. NĖŠČIOS MOTERYS TAIP PAT TURI VENGTI KONTAKTO. Norėdami kontroliuoti švino poveikį, dėvėkite kokybiškus respiratorius.Šveitimo dulkes atsargiai nuvalykite drėgna šluoste arba susiurbkite siurbliu. 

BENDRIEJI TERASŲ PARUOŠIMO IR JŲ DAŽYMO PATARIMAI:

Medinės terasos dažymas gali būti pats sudėtingiausias dažymo projektas aplink namus. Sukonstruotos terasos statybinė mediena yra nestabili, išklota lygiagrečiai žemės paviršiui ji veikiama iš vienos pusės karščio iš kitos pusės šalčio kartu su dideliu drėgmės susidarymu apatinėje pusėje. Terasos dangos gali būti veikiamos intensyvios saulės UV spinduliuotės, susidariusių vandens telkinių, ledo, druskos, chemikalų, abrazyvinio smėlio, sniego kastuvų ir grandiklių, aukšto slėgio plovimo įrenginių, pelėsių ir dumblių augimo ir visa tai dažas turi atlaikyti. Visa ši apsaugos prašosi vos kelių tūkstančių colių paviršiaus dangos apsauginio SharkSkin sluoksnio.

TERASŲ PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

 • Terasa turi būti tinkamai pastatyta. Kiek įmanoma venkite atvirų apdailos ir dalių, nes tai yra natūralūs drėgmės patekimo būdai į medienos vidų.
 • Iš apdirbtų  terasos lentų, turinčių aukštą blizgesį, pvz., pušies ar eglės, ši glazūra turi būti pašalinta šlifuojant 80 grūdėtumo švitriniu popieriumi.
 •  Apdailos galus statybų metu reikia gruntuoti Sherwin – Williams Extreme block Alkidiniu dėmes blokuojančiu gruntu.
 • Terasos lentos turi būti su pakankamais tarpais , kad užtikrinti gerą oro cirkuliaciją.
 • Turėklai ir dangteliai turi turėti nuvarvėjimo kraštą, kad susikaupusiai drėgmei būtų kur nutekėti.
 • Laipsniškas nuolydis  apsaugo paviršių nuo balų susidarymo.
 • Prieš montavimą terasos lentos iš visų 6 pusių turi būti padengtos dėmes blokuojančiu gruntu aliejaus pagrindu.
 • Visada rekomenduojama įrengti ant žemės drėgmės barjerą.
 • Visai terasos medienai prieš dažymą turi būti leidžiama 2–4 savaites po statybos normaliomis sąlygomis pastovėti ir gerai išdžiūti.Po slėgiu apdorota mediena turi susistovėti mažiausiai 4 savaites.

ESAMOS TERASOS PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

 • Esama terasa turi būti kruopščiai nuvalyta prieš pakartotinį dažymą. Pelėsiai ir dumbliai turi būti išvalyti ir neutralizuoti tirpalu 1 dalis baliklio į 4 dalis vandens. Šis tirpalas turi liestis su pelėsiu ar dumbliais mažiausiai 15 minučių, tada nuplaunamas. Apsidenkite augalus ir vandens šaltinius.
 • Atsipalaidavusias ar iššokusias vinių galvutes reikia ištraukti ir pakeisti naujomis.
 • Vinių arba varžtų galvutės turi būti įdubus, kad nekiltų pavojaus užkliūti.
 • Užpildykite visas vinių galvutes tinkamu išoriniu užpildu.
 • Visi terasos lentose esantys įtrūkimai  ar kiti esantys tarpai, kur drėgmė galėtų prasiskverbti į medieną, turi būti užpildyti sandarinimo medžiaga.
 • Gruntuoti nereikia  ! „SharkSkin“ savaime gruntuojasi ant tinkamai paruoštų naujų arba anksčiau dažytų paviršių, kuomet dengiama pagal instrukciją ir Techninių duomenų lapo instrukcijas.
 • Prastos būklės ar oksiduotą medieną reikės padengti sukibimą skatinančiu gruntu / sandarikliu

SVARBŪS PATARIMAI

 • Jei jūsų terasų dažai ar  buvo pakartotinai pažeisti, o jūsų terasos lentos apatinėje pusėje nėra apsaugotos grunto sluoksniu ar drėgmės barjeru, jūsų terasai gali netikti SharkSkin.
 • Šviežias SharkSkin sluoksnis nesustabdys puvinio plitimo, jei mediena jau pradėjusi pūti.
 • Prieš pakartotinį dažymą visas minkštas arba supuvusias lentas reikia pakeisti, geriausia tam tinka , pvz kedro arba slėgiu apdorota mediena .

BENDRI PATARIMAI

 • Sekite trumpalaikes ir ilgalaikes orų prognozes! Netepkite dažo tiesioginiuose saulės spinduliuose arba 6 valandas prieš ar po lietaus.
 • Medienos paviršiaus temperatūra turi būti žemesnė nei 35°C (95°F)
 • Naudojimo sąlygos turi būti 10-30°C (50-86°F). Tepkite sintetiniu teptuku ir 10-20 mm (3/8-3/4″) voleliu pilnais, lygiais sluoksniais, išlaikantys „šlapią kraštą“.
 • Įsigykite pakankamai dažų, kad užbaigtumėte projektą.

Įspėjimas

Pirmoji Pagalba

 • Patekus į akis, nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens mažiausiai 15 minučių. Užterštą odą nuplauti muilu ir vandens. Prarijus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba apsinuodijimų kontrolės centrą.

Apribojimai

 • Taikyti tik sausomis sąlygomis. Tepkite, kai paviršiaus ir aplinkos temperatūra yra nuo 10oC (50oF) iki 30oC (86oF).
 • Temperatūros turi likti šiame diapazone mažiausiai 6 valandas po dažymo.
 • Nenaudokite, kai santykinė oro drėgmė viršija 85 % arba ant terasos paviršiaus temperatūra viršija 35o C (95o F)
   
   

GALIMI BLIZGESIAI

Gruntai

Extreme gruntas blokatorius vandens pagrindu

Extreme gruntas blokatorius Aliejaus pagrindu

SharkSkin® terasų ir pakalimų dažas

SharkSkin® Neturintis lygių terasų ir dailylenčių apsaugoje ! išorės darbams 100 % akrilo pagrindu dažas , sukurtas naudojant naujausią pramonės hibridinę vandens pagrindo technologiją, užtikrinančią puikų sukibimą, ilgaamžiškumą ir atsparumą įtrūkimams, lupimuisi ir pūslių susidarymui. Sudėtyje yra mažiau lakiųjų tirpiklių ir papildomų pelėsių ir pelėsio inhibitorių, lyginant su įprastais panašiais produktais

REKOMENDUOJAMAS NAUDOJIMAS

• Išorės mediena, terasos, laiptų pakopos ar kiti horizontalūs paviršiai

• Mediena, kompozitas arba cementinės plokštės dailylentės

• Tvoros, terasų turėklai, bei kita medienos apdaila

• Išorinis tinkas ar kiti cementiniai paviršiai

23,25 93,00 

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Cloverdale SharkSkin®100% Akrilo uretano medienos dažas   Jūsų medienai suteiks ilgaamžę, gražę bei patvarę dangą.               

Sandėliavimas 4°C (40°F) – 32°C (90°F) saugoti nuo sušaldymo

1 h galima liestis

6 h galima perdažyti

5.9 – 9.8 m²/L

Išeiga iš litro

Muilas ir vanduo

Valymas

Paviršiaus paruošimas

Būtinas

Rekomenduojami naudojimo būdai :

Išorės mediena, terasos, laiptų pakopos ar kiti horizontalūs paviršiai, mediena, kompozitas arba cementinės plokštės dailylentės, tvoros, terasų turėklai, bei kita medienos apdaila, išorinis tinkas ar kiti cementiniai paviršiai

 

Bendri patarimai medienos paviršiaus paruošimui

 • Prieš pradėdami projektą, būtinai nuvalykite paviršių. Norėdami gauti geriausius rezultatus, antrą sluoksnį tepkite ploniau nei pirmąjį. Tinkamas paviršiaus paruošimas yra raktas į gražią išvaizdą ir ilgalaikį tvarumą.
 • Paviršiaus paruošimas yra labai svarbu. Visi paviršiai turi būti lygūs, švarūs, sausi, be pelėsio, riebalų, muilo plėvelės, šveitimo dulkių ar kitų teršalų. Nuo anksčiau dažytų paviršių pašalinkite visas atsipalaidavusias arba atsilupusias medžiagas.Paviršių nuplaukite su TSP (Tri-sodium Phosphate) befosfatiniu tirpalu, 3 valgomieji šaukštai TSP galonui (3,78L) šilto vandens. Kruopščiai nuplaukite, leiskite išdžiūti ir tada pašveiskite 80-120 grūdėtumo švitriniu popieriumi rankiniu šlifuokliu. Pašalinkite visas šlifavimo dulkes. Netepkite žemesnėje nei 10˚C (50˚F) temperatūroje.

gruntavimas

 • Išgauti maksimalų rezultatą naudokite Sherwin – Williams  gruntus.
 • Dėmių blokavimui arba ant aliejinių ar blizgių paviršių naudokite Sherwin – Williams Extreme Block gruntą. 
 • Ant slėgiu apdoroto, kedro ar raudonmedžio naudokite išorinį Extreme Bond alkidinį  arba Extreme Bond akrilinį  gruntą. Slėgiu apdorotai medienai prieš dažymą turi būti leista džiūti 28 dienas. Mediena kuri turi taninų arba kai perdažoma spalva daug šviesesnė, reikia naudoti dėmes blokuojantį gruntą.
 • Kai kuriuos paviršius gruntuojant taškiniu būdu, gali atsirasti nevienoda galutinio sluoksnio išvaizda, dėl  skirtumų tarp gruntuotų ir negruntuotų plotų. Norėdami to išvengti, gruntuokite visą paviršius, o ne taškiniu gruntavimu. Optimaliam rezultataui pasiekti naudokite Extreme Block Vandens pagrindu  dėmes blokuojantį gruntą o gruntas  turi būti padengtas akrilu, lateksu, alkidine alyva arba vandens pagrindu epoksidine derva, skirta architektūrinėms reikmėms. Norėdami geriausiai išgauti viršutinio sluoksnio spalvą, naudokite tonuojamą gruntą. Patikrinkite spalvą prieš naudojimą. Išoriniam poveikiui šis gruntas turi būti padengtas per 14 dienų architektūriniais vandens pagrindu arba aliejaus pagrindu dažais.
 • Gruntuokite visus metalų paviršius.

dažymas

 • Įsitikinkite, kad produktas yra visiškai sumaišytas
  (mechaniškai arba rankiniu būdu) prieš naudojimą.
 • Naudokite kokybiškus įrankius. 
 • Naudoti aukštesnėje nei 8°C temperatūroje.
  Skiesti nereikia.
 • Retais atvejais tam tikroms dėmėms blokuoti gali prireikti papildomų sluoksnių, kad būtų visiškai užblokuotos dėmės.
 • Vėsesnė temperatūra arba didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką.
 • Pageidautina tepti teptuku
  Teptukas: Naudoti Purdy nailono / polyesterio teptukus
  Volelis: Naudoti Purdy 3/8” – 3/4” plauko ilgio sintetinį volelį
  Beoris purkštumas: Slėgis purkštuvą su 1800-2000 slėgis, .013” – .015” colio antgaliu.
 • Nenaudoti  grindims. 

Panaudotų produktų išmetimas

 • Būkime draugiški aplinkai. Dėl tuščių dažų tarų ir panaudotų kitų gaminių tokių kaip voliukai, teptukai išmetimo, kreipkitės į buitinių atliekų surinkimo tarnybą, arba surinke visas atliekas pristatykite į buitinių atliekų surinkimo eikšteles. Gamta Jum padėkos 

Jūsų įvertinimai

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

dažniausiai perkami kartu

SW Extreme Block gruntas vandens pagrindu

SW Extreme Block gruntas aliejaus pagrindu

Play Video

kaip atnaujinti terasą

Play Video

Apie Duration dažą skirtą išorės darbams

kaip dažyti duris

Pirkinių krepšelis