Naujienos

2017 Spalva

[2017 m. sausio 27 d., Penktadienis 12:54]


 

Žalia su Pavydu

Pristatome Pratt & Lambert® Paints’ 2017 metų spalvą:

Leafy Bower 23-18

 

Ši gilaus žalio brangakmenio atspalvio spalva asocijuojasi su grožiu ir tvyrančia prabanga namuose.

Pratt & Lambert's 2017 metų spalva, Leafy Bower (23-18)

Pratt & Lambert® dažai, kaip industrijos lyderis inovacijose bei lyderis dažų kokybėje, džiaugesi galėdamas pristatyti Leafy Bower (23-18) savo prekės ženklo metų spalvą 2017. Ši prabangi žalia spalva yra pirmaujanti spalva iš keturių istorijų apie tendencijas 2017 tiems.

Metų spalvos parinkimas yra nevioen tik kultūrinių tendencijų stebėjimas. Labai svarbu apmastyti ką su spalva gali nuveikti dizaineriai. Kaip Noble paaiškina, tai turi būti spalva kuri tinkama naudoti tiek interjere tiek eksterjere, ir ne tik vien tik ant sienų. Ji turi derintis dažant taip pat ir lubas, akcentines detales, ir papildomus daigtus.

Leafy Bower yra dinamiška spalva, universalaus brangakmenio tonas kuris gali būti naudojamas sukurti daugybę matomų bei emocinių efektų idizaino projektuose.

“Leafy Bower yra labai universali spalva. “Ja gali būti dažomos visos sienos—Prabanga ir paslaptingumas—arba naudoti kaip akcentą. Ji gali būti naudojama daugelyje interjerų, taip pat, įpač norint pabrėžti svetingumą, ir gyvumą, miegamieji, foje, ir gyvenamose patalpose”

“ Pratt & Lambert Paints kompanija nori suteikti išskirtinį grožį visiems per išskirtines dažų spalvas, neįtikėtinai grąžias spalvų kolekcijas bei premium klasės produktus”

Pagrindinių temų paryškinimas randamas Enigma tendencijų istorijoje, Leafy Bower yra įpatingai tamsus atspalvis kuris žadina emocijas nuo melancholijos iki smalsumo. Tai universalaus brangakmenio tonas kuris suteikia kūrybinę vaizduitę , tai universali ir dinaminė spalva kuri gali būti naudojama siekiant sukurti vizualinį bei emocinį poveiį namuose. Intymiose erdvėse, Leafy Bower išsiskire tamsumunuotaikos gausumu ir efektingumu kai ši spalva naudojama daugiau funkcinaliose patalpose tokiose kaip virtuvė, tai atspalvis sukure prabangą.

“ Pratt & Lambert Paints, pasirinko Leafy Bower kaip 2017 metų spalvą nes ši spalva viršija funkcijas ir žadina emocinę energiją kai tik patenkama į patalpą.

Išviso yra keturios 2017 m tendencijų istorijos, kurios vadinamos Enigma (mįslė), Purpose(tikslas), Convergence (konvergencija) and Intrinsic(savita). Pratt & Lambert siūlo keletą išskirtinių spalvų variantų bei jų derinių kiekvienoje iš keturių istorijų.

Apie tendencijų istorijas atskirai

Enigma ( Mįslė )

Enigma sulieja skirtumus tarp dienos ir nakties spalvų, žadina modrnių jausmų susitikimą derinant tamsius atspalvius su šviesiais. Čia balancuojama tarp rafinuotumo ir and nuotaikingų tonų. Šie turtingi atspalviai prikausto dėmesį ir idealiai tinka patalpose kurias norite išryskinti , pabrėžti ar kaip kitaip i jas sufokusuoti pagrindinį dėmesį. Keletas Pratt & Lambert paint teminių spalvų: Leafy Bower (23-18) (2017 Metų spalva), Beetroot (1-19), Sailor Suit (27-16), Muted Lime (16-27), Stone’s Throw (28-18), Cream Rouge (4-22), Winsome Lilac (29-3) and Berry Bliss (1-18).

Purpose ( Tikslas )

Tikslas veda į ramybę bei subtilų grožį su troškimu pasiekti padidėjusį tvarumą šiandienineme greitai besikeičiančiame pasaulyje. Tradicinės rudos browns, pastelinės kreidinės rožinės ir dulkinos mėlynos sumaišytos su žemiškomis juodomis sukuria akcentinių paletės spalvų kontrastingą diapozoną. Šių spalvų įnešimas į erdves sukuria raminančią oazę. Keletas Pratt & Lambert paint teminių spalvų: Pinecone Tan (7-22), Full Moon (29-31), Gossamer (32-26), Alamar (4-27), Hemlock (19-19), Cerulean Haze (27-26), Deep Charcoal (25-18) and Portland Blue (23-23).

Convergence ( Konvergencija )

Konvergencijos paletė apima rafinuotus atspalvius. Raudona dominuoja šioje tendencijoje Šie šalti bei šviesūs pagrindiniai tonai atneša ramybę ir balasą šiai paletei. Konvergencija tai prabangių elementų rinkinys su kasdieniniais daigtais praskaidrinant kasdieninius įvykius, tokius kaip intymi vakarienė , šventė su šeima ar draugais. Keletas Pratt & Lambert paint teminių spalvų: Pebble (33-29), Woodland (20-19), Victoria Blue (23-15), Cambria (5-9), Good Earth (4-23), Chelsea Prize (4-14), Raffia Tan (10-25) and Argosy (26-21).

Intrinsic

Ši spalvos istorija suteikia tiek vidaus tiek išorės pojūtį ssu prieblandos bliuzu ir molio raudonumu įtvirtinančiu tamsius žemiškus tonus, pavyzdžiui turtinga tamsaus šokolado ruda ar gilaus tamsaus miško žalia. Prisotinti tonai kaip kad Šafrano geltona ar prisirpusio moliūgo su uogų purpurine puikiai viena kitą papildo. Keletas Pratt & Lambert paint teminių spalvų: Oxford Deep (11-17), Orange Spice (8-16), Mellow Mood (6-31), Paradise Green (16-14), Lambert’s Blue (25-13), Purple Favor (1-17), Essex Deep Green (20-17) and Solarette (14-10).