Naujienos

Naujieji Kelly Moore dažai

[2016 m. birželio 16 d., Ketvirtadienis 06:20]

Kelly_Moore_dazai.png

550-121_AcryPlex_Flat.jpg

1600-121_DuraPoxy_Matte.jpg

 

Kelly-Moore DuraPoxy matiniai.
"Mūsų Super Premium interjero dažų linija - DuraPoxy- buvo suformuluotas sukurti labai kietą, patvarų, į epoksidinę dangą panašų paviršių, kuris būtų atsparus dėmėms ir atlaikytų pastovų sienų plovimą" sako Kelly-Moore Paints rinkodaros viceprezidentas Danas Claybaugh. "Kiekvienas DuraPoxy blizgesio lygis buvo sukurtas aukščiausiam atsparumui, kas leidžia lengvai nuplauti kasdienines dėmes, tokias kaip kava, pirštų atspaudai ir rašikliai.

DuraPoxy Matte yra skirtas tiek Jūsų namams, tiek komercinėms patalpoms.

"Iki šiol Dura Poxy buvo 4 blizgesių - satinas, kiaušinio lukšto blizgesio, pusiau blizgus ir blizgus. Po nuodugnių bandymų sukurti aukštos kokybės DuraPoxy matinį dažą debiutuoja DuraPoxy Matte".

Pasak Claybaugh, matte blizgumas, laikomas vienu iš sudėtingiausių dažų blizgesių, istoriškai visoje pramonė turėjo didžiausią užduotį – būti pakankamai atspariu. Jis tiesiog buvo ne pats lengviausiai plaunamas paviršius, o jo atsparumas taip pat yra abejotinas. Kelly-Moore dėjo milžiniškas pastangas, kad matinė danga būtų labai patvari ir lengvai plaunama. Lygiai taip, kaip visa DuraPoxy šeima, naujasis Matte yra 100% akrilinis dažas, žemas LOJ, lengvai vandeniu plaunamas ir turintis antimikrobinius agentus, labai silpno kvapo.

"Labai dažnai matte blizgesys yra pageidaujamas interjero dizainerių ir architektų už rafinuotą išvaizdą ir jausmus, kuriuos suteikia vidaus sienoms - turi labai mažą šviesos atspindį", pridūrė Claybaugh. "Su DuraPoxy Interior Matte, Jūsų dizainas atsidurs dėmesio centre kartu suteikdamas puikų spalvų atsparumą, puikias plovimo sąvybes ir atsparumą dėmėms."

 

 

550-121_AcryPlex_Flat.jpgAcryPlex

yra gausia dažų šeima nuo matinių iki blizgių dažų, kurie sukurti ilgam ir nepriekaištingam tarnavimui. Kelly-Moore – geriausi savo klasėja !
Suformuluota taip, kad nesitaškytų dažant. Tai padės išlaikyti Jūsų įrankius ir darbo vietą švarius, o visi dažai atsidurs ten kur priklauso – ant sienos, o ne ant grindų. Šie dažai puikiai liejasi, puikiai sukimba su paviršiumi, net ir su senais aliejniais dažais, 100% akrilas suteikia aukštas atsparumo sąvybes, nepriklausomai nuo jų blizgumo.
AcryPlex yra įvairių blizgumų: matinis, kiaušinio lukšto blizgesio, satinas, pusiau blizgus, kad patenkintų visus Jūsų poreikius