Naujienos

Kai pagauna įkvėpimas...

[2016 m. balandžio 6 d., Trečiadienis 13:27]


meg-biram-painting-21.jpg

Kai pagauna įkvėpimas...

Žmonės visuomet užduoda sau klausimą: Kaip man nusitapyti paveikslą, jei aš nesu dailininkas?

Tai labai paprasta.

Viena paprasčiausių paslapčių yra ta, jog Jums reikia gerų dažų. Šiuo atveju naudosime vidaus apdailai skirtus dažus, tokius, kuriais dažomos sienos. Naudoti šiuos dažus gerai dėl keletos priežasčių: jie gerai nubėgs ten, kur bus reikalingas nubėgimas; susilies ten, kur bus reikalingas geras susiliejimas; šių dažų kaina kur kas mažesnė, nei specialių tapybai skirtų dažų.

Taigi naudosime Pratt & Lambert dažus.

paint-palette-meg-biram.jpg

Pirmas žingsnis yra išsirinkti tinkamas spalvas! Manau daugeliui tai bus pats sudėtingiausias etapas. Šiuo atveju geriausia rinktis neutralias spalvas, bei keletą žaismingų atspalvių , kurie suteiks Jūsų paveikslui nuotaikos.

Jas galite rasti Pratt & Lambert spalvų paletėje . Kai spalvos jau pasirinktos, telieka išsirinkti dažus. Geriausias pasirinkimas - Pratt & Lambert ACCOLADE® vidaus dažai + gruntas viename.

Niekada neplanuokite kaip atrodys užbaigtas Jūsų paveikslas. Atsiduokite emocijoms bei nuojautai. Spalvos yra tai, nuo ko viskas prasideda , visa kita yra emocijos.

canvases-1.jpg

Prieš viską pradedant patartina gerai pasiruošti. Tapyba - tai toks menas, kuris reikalauja šiek tiek netvarkos J. Jei darbuojatės namuose, patartina uždengti grindis.

Visas plokštes pasidėkite aukščiau, naudojant paprasčiausias dėžes.

pratt-and-lambert-1.jpg

paint-stirrers.jpg

pratt-and-lambert-3.jpg

meg-biram-painting-5.jpg

Kai dažomi paviršiai paruošti ir grindys yra apdangstytos, atidarome dažus ir pramaišome. Įsitikiname ar spalvos tokios, kokios turėtų būti ir ar nėra oro burbuliukų. Kartais yra patogu išsipilstyti dažus iš didesnės taros į mažus puodelius, kad būtų patogiau dirbti.

canvases-2.jpg

meg-biram-painting-16.jpg

meg-biram-painting-13.jpg

 

Pradedam padengti pagrindą su neutraliom spalvom ir vėliau pridedame ryškių ir tamsių vėlesnėse stadijose. Pačioje pabaigoje užbaigiame šviesiais atspalviais.

 

meg-biram-painting-2.jpg

 

meg-biram-painting-10.jpg

 

meg-biram-painting-3.jpg

 

meg-biram-painting-1.jpg

 

meg-biram-painting-9.jpg

 

meg-biram-painting-8.jpg

 

meg-biram-painting-7.jpg

 

meg-biram-painting-6.jpg

 Pripylus šitiek atspalvių paveikslas tampa gyvas ilgam laikui, nes dažai bėga įvairiomis kryptimis. Jus gali nustebinti net ir po keletos valandų pamatytas vaizdas. Dideli piešiniai gali pareikalauti net keletos dienų iki pilno išdžiūvimo.

meg-biram-painting-11.jpg

 

meg-biram-painting-12.jpg

 

meg-biram-paintings.jpg

 

meg-biram-painting-19.jpg

 

meg-biram-painting-17.jpg

 

meg-biram-painting-18.jpg

 

meg-biram-painting-14.jpg

 

meg-biram-painting-15.jpg

 

REZULTATAS

paskutinis.png