Minwax® Ultimate Matinis Ultra skaidrus lakas grindims

Minwax® Ultimate Matte

Minwax® Ultimate Floor Finish puikiai tinka bet kokioms kietmedžio grindims ir idealiai tinka šviesios spalvos medžiui, pavyzdžiui, klevui, ir dengiant grindis šviesiu beicu ar balinant grindis. Dėl vandens pagrindo formulės jis turi silpnesną kvapą nei tirpiklių pagrindu pagaminti produktai.

Minwax® Ultimate Floor Finish yra technologiškai pažangus ir patvarus krištolo skaidrumo grindų lakas padengiantis grindis idealiai lygiai.

savybės ir privalumai

Naudokite tinkamus įrankius

Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant rekomenduojamus įrankius.

 • Siekiant geriausių rezultatų, dideliems plotams rekomenduojama naudoti kokybišką dažyvės aplikatorių.
 • Vietoms, kurioms reikalingas didesnis tikslumas, naudokite sintetinį aplikatorių.
 • Lakavimo įrankius plaukite su muilu ir šiltu vandeniu iš karto po naudojimo.

Kietmedžio grindų atnaujinimas | Pagrindinės apžvalgos ir patarimai iš Minwax

Žiūrėti gaminio etiketę arba svetainėje, kurioje pateikiami būtini paviršiaus paruošimo ir dengimo veiksmai. Tinkamas paruošimas ir pritaikymas yra labai svarbūs norint pasiekti gražų ir ilgalaikį rezultatą. Štai keletas patarimų, kurie jums padės.

Grindų atnaujinimas
Play Video

Įspėjimas

 • Saugoti nuo užšalimo. NAUDOTI TINKAMAI VĖDINAMOSE PATALPOSE. Uždarykite talpyklą po KIEKVIENO naudojimo. Saugoti nuo vaikų. Negerti.

Pirmoji Pagalba

 • Patekus į akis, nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens mažiausiai 15 minučių. Užterštą odą nuplauti muilu ir vandens. Prarijus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba apsinuodijimų kontrolės centrą.

Apribojimai

 • Nedažyti, kai oro ir paviršiaus temperatūra yra žemesnė nei 10˚C (50F)

Minwax® Ultimate Matte

Minwax® Ultimate Floor Finish puikiai tinka bet kokioms kietmedžio grindims ir idealiai tinka šviesios spalvos medžiui, pavyzdžiui, klevui, ir dengiant grindis šviesiu beicu ar balinant grindis. Dėl vandens pagrindo formulės jis turi silpnesną kvapą nei tirpiklių pagrindu pagaminti produktai.

Minwax® Ultimate Floor Finish yra technologiškai pažangus ir patvarus krištolo skaidrumo grindų lakas padengiantis grindis idealiai lygiai.

43,75 175,00 

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Džiūvimo laikas prie 25℃ ir 50% santykinės drėgmės

1 h galima liestis

2 h galima perlakuoti

40 – 50 m2

Išeiga iš galono

Muilas ir vanduo

Valymas

Paviršiaus paruošimas

Būtinas

NurodymaiDĖMESIO! Senos dangos pašalinimas šveičiant, gramdant gali sukelti dulkes, kuriose yra švino. Kvėpavimas tokiomis dulkėmis gali pažeisti smegenis ar kitaip paveikti jūsų organizmą. Ypač kenksminga vaikams ir nėščioms moterims. Atlikdami tokius darbus naudokite respiratorių, gerai vėdinkite patalpas, pašalinkite atsiradusias dulkes

Paviršiaus Paruošimas

 • 1. Nušveiskite grindis.

 • Nesvarbu ar pas jus naujos medienos grindys ar jau padegtos kokia nors grindų danga jas reikia nušveisti taip paruošiant lakavimui. Greičiausias būdas yra išsinuomoti grindų šlifavimo aparatą.

 • Naudokitės šlifavimo aparato gamintojo nurodymais kaip tai atlikti teisingai, arba kreipkitės pas šios srities meistrus, kad atliktų paruošimo darbus.Jums reikia nušveisti grindis iki švarios medienos jei:Norite pakeisti grindų spalvą, arba
  Jūsų grindų danga sueižėjusi, pradėjo luptis arba visiškai susidėvėjusi , arba
  Jūsų grindys buvo lakuotos, vaškuotos ar dengtos produktais, kurie savyje turi vaško.

 • Jūs galite tik sušveisti esamą paviršių ir perlakuoti jei: Jūs nenorite pakeisti esamos grindų spalvos
  Jūsų dabartinė grindų danga nėra sueižėjusi, neatsilupusi ir nenusidėvėjusi ir
  Jūsų grindys nebuvo vaškuotos ar dengtos produktais, kurie savyje turi vaško. Šiuo atveju jums nereikia pašalinti esamo lako. Vietoj to užtenka sušveisti seną dangą ir ją perlakuoti papildomu skaičiumi sluoksnių pagal poreikį.

 • Po šveitimo pašalinkite visas atsiradusias dulkes. Nuplaukite grindis su drėgnu, bet nešlapiu skudurėliu. Taip pašalinsite visus dulkių likučius. Leiskite grindims pilnai išdžiūti.

Padengimas

 • Padenkite grindis MINWAX® ULTIMATE FLOOR FINISH

 • Prieš naudojimą gerai išmaišykite Minwax® Ultimate Floor Finish sukeldami produktą nuo skardinės dugno į viršų. Jokiais būdais neplakite.

 • Padenkite plonu lako sluoksniu grindis naudodami tam skirtą padelį ar volelį.

 • Stenkitės išlaikyti „šlapią kraštą”, kad išvengti persidengimo žymių.

 • Leiskite išdžiūti bent 2 val., bet ne daugiau kaip 24 val. Jei laikysitės šių džiūvimo laiko nurodymų nereikės papildomo šveitimo tarp sluoksnių. Jei paliksite džiūti ilgesniam laikotarpiui turėsite švelniai sušveisti paviršių P220 šveitimo popieriumi. Jokiais būdais neperšveiskite lako iki medienos.

 • Sekantį sluoksnį padenkite vadovaudamiesi aukščiau esamais nurodymais.

 • Jei lakuojate naują medieną su Minwax® Ultimate Floor Finish reikalingas ir trečias sluoksnis. Jei tik perlakuojate ar lakuojate beicuotas grindis užtenka dviejų.

 • Grindys atlaikys lengvą eismą po 24 val.

 • Venkite intensyvaus eismo ir netieskite jokių kilimėlių bei neplaukite grindų bent savaitę. Statant baldus venkite juos stumdyti.

Pastaba 1

 •  Šveitimas tarp sluoksnių nėra būtinas, bet jei norite išgauti maksimaliai lygų paviršių galite sušveisti P220 šveitimo popieriumi prieš lakuojant paskutinį sluoksnį. Leiskite išdžiūti bent 2-3 val. prieš šveičiant. Produktas turi būti kambario temperatūros. Skardinėje lakas atrodys balzganas, bet kai išdžius taps skaidrus.

Pastaba 2

 • Prieš tai paminėti džiūvimo laikai ir išeiga yra tikslūs prie gero vėdinimo, 25°C temperatūros ir 50% drėgmės. Žemesnė temperatūra, didesnė drėgmė ar vėdinimo trūkumas bei storas lako sluoksnis gali ženkliai prailginti džiūvimo laiką. Nenaudokite plieno vilnos su šiuo produktu.

Panaudotų produktų išmetimas

 • Būkime draugiški aplinkai. Dėl tuščių dažų tarų ir panaudotų kitų gaminių tokių kaip voliukai, teptukai išmetimo, kreipkitės į buitinių atliekų surinkimo tarnybą, arba surinkę visas atliekas pristatykite į buitinių atliekų surinkimo aikšteles. Gamta Jum padėkos 

Jūsų įvertinimai

2024-05-08

Nepigus, bet tikrai labai geras produktas . Rezultatas gavosi toks kokio ir tikėjomės . Rekomenduoju .

Ruslanas
2024-04-10

Esu patenkintas spalvomis ir taip kaip atrodo paviršius ! Ačiū, kad esate .

Mantas
2024-01-19

Maloniai nustebino.Lengvai dažosi, gražiai susilieja.

Laimis
2023-11-10

Gerai liejasi , gražiai nusidažo .

Vytas
2023-08-09

Puikus produktas !

Laurynas

dažniausiai perkami kartu

SW Extreme Block gruntas vandens pagrindu

SW Extreme Block gruntas aliejaus pagrindu

Pirkinių krepšelis